Front & Back office specialista

Ecommerce a zákaznických služeb


Postarám se o celý proces objednávky zboží. Od komunikace s dodavateli, logistiku, trasování, až k dodání zákazníkovi a zpětnou vazbu. A to není vše. Umím toho mnohem více...

Zoner Software Tempo-Team Albeda College GHH Bonatrans

Front Office


Silné komunikační schopnosti a přátelský přístup

obrazek

Komunikace


Komunikace je základ úspěchu. Krom mateřského jazyka českého, mluvím také anglicky, holandsky a polsky. Pro písemnou komunikaci ovládám psaní všemi deseti prsty.

obrazek

Zákaznický servis


Trpělivost, porozumění, empatie, přátelská a otevřená osobnost. To jsou pilíře o které se opírám v každodenní komunikaci. Dost mi v tom pomáhá vysoká stresuodolnost.

obrazek

Flexibilita


Příchazet první a odcházet poslední? Pracovat dlouho do noci nebo přes víkend? Klidně. Nebojím se tvrdé práce. Na druhou stranu, kapra bych nezabil.


2010

StartUp Timeline


 • 2010
 • 2011
 • 2012
 • 2013
 • 2014
 • 2015
 • 2016
 • 2017
 • 2018
 • 2019
 • 2020
 • 2021

V oblasti ecommerce se pohybuji od roku 2010. Založil jsem vlastní e-shop a později i kamennou prodejnu.

První zboží mi daroval kamarád, který právě končil s podnikáním a likvidoval zásoby. 5 let trvalo přetvořit tento dar v elektronický obchod generující měsíční obrat téměr půl miliónů korun.

Play Me

Omně

Stanislav Drako

E-shop mě zkrátka baví. Stejně tak rád kominukuju s lidma. Prodej prvního produktu přes internet mi otevřel nový svět.

Od té doby zdokonaluji své znalosti protože věřím, že klíčem jak uspět ve světě e-commerce je nejen skvělý marketing, ale i osvojení si dovedností v programování a pochopení principu internetových vyhledávačů a srovnávačů zboží.

A kdo je můj zákazník? Nejčastěji se setkávám se živnostníky a drobnými podnikateli, kteří se chtějí prosadit na internetu, ale mají jen omezený rozpočet, ze kterého chtějí vytěžit maximum.

Kontakt Back Office

Back office


Web Development & Digitální Marketing

Správa e-shopu

Ovládám e-shopová řešení Prestashop, OpenCart, Shoptet a inShop. Mám zkušenosti s importem objednávek směrem k dopravcům jako PPL, Zásilkovna a Česká Pošta. Postarám se o katalogizaci produktů - přidávání, mazání i evidence skladových zásob.

Web Development

Díky znalosti HTML, CSS a JavaScript dokáži vytvořit Microsite webovou stránku a zvýšit pomocí PPC kampaně konverzi prodeje. Mám přehled v oblasti domén, hostingu i VPS. Ovládám CMS systém WordPress. Dokáži kompletně stvořit a spravovat web. Od výběru hostingu až po zálohování a zabezpečení.

Digitální Marketing

Jsem držitelem certifikátu za digitální marketing s akreditací organizace Interactive Advertising Bureau.

HTML5

99%

CSS3

98%

Google Ads

95%

Heureka & Zboží

90%

Podpora prodeje


Zvyšování konverzí

SEO

OnPage SEO analýza

Má váš web správně seřazené a zapsané metatagy? Správnou velikost obrázků? Logickou osnovu? Optimální rychlost načtení? Responzivní design? Obsah, který nevytíká mimo obrazovku? Stejný vzhled ve všech prohlížečích?

PPC

Paid Per Click kampaně

Placená kampaň je nejrychlejší cestou k získání nových zákazníků.

Zobrazit certifikát
Zavřít Google digital garage - certifikát Stanislav Drako

Microsite

Microsite & keywords

I bez placené reklamy lze dosáhnout úspěchu. Správně zvolené klíčového slovo spolu s microsite vás posune ve výsledcích vyhledávání před konkurenci.

Moje práce
Zavřít

Taxi Bohumín

Díky správnému SEO a marketingové strategii se stránka dostala během 6 měsíců z 52. pozice na průměrnou pozici 1.3 ve výsledcích vyhledávání Google a DuckDuckGo. Již třetím rokem se stránka stále zobrazuje na prvních pozicích a to bez jakékoliv placené reklamy.

Stránka je napsaná pouze pomocí frameworku Bootstrap bez jediného CSS kódu.

Domovská stránka
taxi-bohumin-desktop

Multimedia

Foto & Video produkce

Krátké video řekne někdy víc než tisíc slov. Podpořím prodej tvorbou produktového videa nebo videorecenze, pro sdílení na sociálních sítích.

Přehrát ukázku
Zavřít

Kontakt


Vyplňte formulář nebo zavolejte

Spolupráce:

freelance, full-time, part-time

Telefon:

+31 616 460 760

E-mail:

info(at)stanislavdrako.cz

Formulář neshromažďuje žádné údaje a slouží výhradně k bezprostřední komunikaci. Odesláním udělujete svůj souhlas s poskytnutím nezbytných osobních údajů.

Odesílám zprávu

I'm available for job!